



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис товару.
Матеріал чудовоі якості, складається з 70% бавовони та 30% поліестеру. Дуже м"яка і приємна до тіла, відмінно зігріває і забезпчує міцний сон, відмінно переносить прання, не линяє, не викликає алергіі, а також має зносостійкість і довговічність.
Такий комплект може стати чудовим подарунком на свято для рідних і близьких.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Полуторный |
| Тип ткани | Фланель |
| Плотность | 130 г/м2 |
| Цвет | Коричневый |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Подарочная упаковка | Да |
| Страна производитель | Украина |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Нет |
| Карман пододеяльника | Без застежки |
| Карман наволочки | Без застежки |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 150 см |
| Длина простыни | 220 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина второй наволочки | 70 см |
| Длина второй наволочки | 70 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 70 % |
| Полиэстер | 30 % |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 145 см |
| Длина пододеяльника | 210 см |
| Пользовательские характеристики | |
| фланелевое постельное белье | постель фланель полуторный размер |
- Цена: 955 ₴
