



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис товару
Фланель - це натуральна бавовняна тканина з м"яким природним начосом. Даний вид тканини відрізняється високою щільністю, а також м"якістю і дуже приємною на дотик фактурою. За рахунок високоі щільності, фланель прекрасно вбирає вологу, саме тому іі часто використовують для пошиття постільноі білизни або одягу для немовлят.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Евро |
| Тип ткани | Фланель |
| Плотность | 130 г/м2 |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Подарочная упаковка | Да |
| Страна производитель | Украина |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Нет |
| Карман пододеяльника | Без застежки |
| Карман наволочки | Без застежки |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 220 см |
| Длина простыни | 240 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина второй наволочки | 70 см |
| Длина второй наволочки | 70 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 70 % |
| Полиэстер | 30 % |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 200 см |
| Длина пододеяльника | 210 см |
| Пользовательские характеристики | |
| фланелевое постельное белье | постель фланель евро размер |
- Цена: 1 075 ₴
