
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару. Однотонна літня ковдра покривало євро розмір 195/210. Наповнення — суміш поліефірного волокна з додаванням котонових волокон. Матеріал мікрофібра не парить, зручний у використанні (можна випрати в пральній машині) і швидко сохне. Мікрофібра не електризується й дуже м'яка на дотик. Ковдра з холофайберу забезпечує оптимальний мікроклімат, тому що вона виготовлена з екологічно безпечної сировини. У наявності п'ять кольорів: блакитне, сіре, коричневе, бежеве, бузкове. Під час оформлення замовлення забарвлення уточнюйте в менеджера або пишіть в коментарі до замовлення. Виробник Україна.
Інші наші товари дивіться в каталоге
| Основні | |
|---|---|
| Тип ковдри | Євро |
| Ступінь теплоти | Полегшене/надлегке |
| За технологією пошиття | Стьобана |
| Наповнювач ковдри | Бамбукове волокно |
| Щільність наповнювача | 150 г/м2 |
| Матеріал чохла | Мікрофібра |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 195 см |
| Довжина | 210 см |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Розмір | Двоспальний Євро |
| Розміри | |
| Ширина покривала | 195 см |
| Довжина покривала | 210 см |
- Ціна: 545 ₴
