




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац - топер - це тонкий безпружинний матрац товщиною 5 см, який використовується для вирівнювання спального місця, зміни його жорстокості та захисту основного матраца від ізносу. Він легко скручується, фіксується гумками і служть бюджетним способом покращити сон без покупки нового матраца. Є резинки фіксатори по кутах для кріплення.
Наповнювач: синтоватин (70% ватин 30% синтепон)
Щільність: 600 гр м
Розмір: 120*200 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 120х200 |
| Висота | 5 см |
| Наповнення матраца | синтетичний ватин |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Так |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Аератори | Ні |
| Ручки для перенесення | Ні |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| матрасы | матрац 120*200 |
- Ціна: 595 ₴


